MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Vítejte na stránkách věnovaných městu Turnovu!

Stránek s podobným zaměřením již v dnešní době na internetu naleznete víc. Mohou Vám právě tyto stránky nabídnout něco, co přesto stojí za to a co třeba nenaleznete nikde jinde?

Historie stránek sahá až do první čtvrtiny roku 2000. Původním záměrem byla snaha zveřejňovat materiály, které by se k veřejnosti jinými cestami nikdy nedostaly - protože nevyhovovaly současnému vedení města a jemu poplatných médií (např. RTT - Regionální turnovská televize, HOT - Hlasy a ohlasy Turnovska). Postupem času ale stránky začly přibírat další a další funkce.

Stěžejní částí stránek je i dnes něco jako magazín, který se bude snažit (byť možná nepravidelně) zveřejňovat různé články, většinou ty, které se nějak týkají Turnova. Mezi nimi se budeme snažit přinášet i nadále různé historické dokumenty, které i dnes mohou být pro někoho zajímavé (a pro někoho velmi nepříjemné :-).

Další částí těchto stránek, kterou možná mnozí shledají užitečnou, je katalog odkazů na internetové stránky - samozřejmě hlavně se zaměřením na jedno nejmenované město. Odkazy jsou uspořádány do kategorií a případně do subkategorií. Členění se může v budoucnu měnit a pokud k němu máte nějaké výhrady, popřípadě máte výhrady k zařazení stránek do jednotlivých kategorií, ozvětě se (kontaktní informace naleznete zde).

Další zajímavou součástí stránek je možnost diskuse nad tématy související s městem. Ve fóru k tomu určeném můžete světu sdělovat i postřehy ke stránkám a názor na ně, názory ke článkům zde prezentovaným a diskutovat o nich s dalšími čtenáři. Nebráníme se ale samozřejmě ani jiným tématům.

webmaster


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena