MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

K volbám i listopadovému výročí

Petr Czasch

Ahoj přátelé, to není možné, že bychom nepřišli na to jak z toho všeho ven tak, aby nám stále nevládla banda různě překabátěných komunistických a vychcaných hňupů. Nemám bohužel dostatek času na zpracování svého návrhu, jenž by to věřím řešil. Chtěl jsem jej otestovat už teď v krajských volbách. Ale vše zlé je k něčemu dobré, bylo by to šité horkou jehlou a budeme mít více času připravit se na parlamentní i další senátní volby. Odeesesáci budou sice mezitím dál plenit krajské a evropské rozpočty, ale alespoň lid pozná jak to je s "upřímností" současného parlamentního spektra doopravdy.

"Někdo?" by si měl vzít již za úkol tvorbu stínové vlády, upřímné bez úvozovek. A čím dřív to bude, tím lépe - ale ne na úkor kvality! Tvrdím a věřím, že vás svým návrhem i přesvědčím, že vyhrát parlamentní volby je daleko jednodušší než krajské! A obavy z převzetí zodpovědnosti za osudy lidí v našem již tolik zadluženém státě také nemám. Rezerv je stále ještě mnoho a když se lid správně zamotivuje půjde vše "samo"! Náš projekt (vnitrostátní offset) zvládne narovnat nepříznivý stav ekonomiky rychle. Delší čas a mnoho práce dá náprava stavu občanské společnosti. Ale dobrá ekonomika a týmová práce občanů tomu hodně napomůže.

Mám teď prozaické provozní starosti. Musel jsem si převzít zpět řízení firmy, sice už "jenom" 130 lidí,ale v tom našem bordelu je, a tedy i sebe,uživit dá pěkně zabrat. Zvlášť v našich končinách. Se svými aktivitami jsem proti sobě pobouřil mnoho (doufám, že ne všechny) zadavatelů veřejných zakázek a u nás práce na uživení firmy zatím není. Kdybyste věděli o slušném investorovi ať veřejném nebo soukromém, vzpomeňte si na mne prosím. Do jara ale práci jakž takž máme tak věřím, že něco do jara seženu tak abych se mohl věnovat i našim společným aktivitám naplno!

17.11. si ale určitě výlet do Prahy na Václavák udělám a pro Vás - občanské partyzány - připravuji na začátek prosince akci u nás doma, abyste také trochu "vypustili" a přišli na jiné myšlenky.Tady v Jeseníkách je podzim nejkrásnější roční období. Příští týden vám pošlu propozice. Odreagovat se je také důležité-sedřít se a nebo nechat politiky stále se nám vysmívat - toho nesmíme dopustit! Ahoj Petr.


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena