MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Odpověď zastupitele na anketní otázku HOT

Břetislav Jansa

Anketní odpověď: O petici na odvolání starosty jsem se také dozvěděl. Samotný fakt, že k takovémuto způsobu vyjádření názoru dochází je jistým signálem o nespokojenosti části obyvatel města se způsobem jeho vedení. Občané města nám dali ve volbách mandát hájit jejich zájmy a pokud se tak neděje podle jejich představ a podle toho co jsme jim před volbami slibovali mají jistě právo na tuto skutečnost upozornit a žádat nápravu.

Občanské sdružení Demokratická ROVNOST je organizátorem této petice a upozorňuje v ní občany Turnova na pochybení Ing.Milana Hejduka, která učinil ve funkci starosty města. Pokud se organizátorům podaří získat dostatečný počet podpisů stanovený zákonem, bude se muset obsahem petice zabývat zastupitelstvo.

Je pak jen na nás zastupitelích jak posoudíme dosavadní působení starosty. Jak zvážíme všechna pro a proti . V anketní otázce je, zda se domnívám, že je starosta tak špatný, že by měl být odvolán. Nikdy jsem se netajil tím, že si dokáži představit na jeho místě jiného rozvážnějšího a zodpovědnějšího zastupitele. Ani v minulém, ani v tomto volebním období mne nepřesvědčil o tom, že jeho působení na postu starosty je pro naše město tím nejlepším řešením.


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena