MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Výzva občanům

Ivan Turnovec

Veřejné zasedání zastupitelstva ze zákona svolává sám starosta. Vzhledem k závažnosti projednávané problematiky by bylo žádoucí, aby se občané dostavili a nechali si vysvětlit jak si to pan starosta představuje, když občanům oznámil prostřednictvím médií (MfD a Právo), že jej petice na jeho odvolání nedonutí, aby se zamyslel nad téím co mu lidé vyčítají. O jeho aroganci nemá cenu opakovaně psát. Připomínají jí pozvánky se kterými se můžete na některých místech setkat. Z těch vyjímáme:

Odvážný a příliš sebejistý výrok starosty svědčí o aroganci moci (odvolání se neobává, protože jeho koaliční družina má v zastupitelstvu většinu - pozn. redakce). Zamyslete se:

Jednal s veřejností o strategickém plánu? NE

Jedná se vstřícností jen s těmi, kteří radnici něco přináší? ANO

Je jeho starostování jen jeho osobním "společensko politickým krokem"? ANO

Může vůbec třídit problémy občanů podle toho, kterých občanů si váží a kterých nikoli? (jeho arogantní výroky citované v celostátních médiích nás zarazily - upozornilyi jsme na ně v příspěvku: k odvolání starosty Turnova - poznámka redakce) NE

Je politický manipulátopr a kariérista natrvalo?

Apelujeme na naše čtenáře, zajděte se poddívat na to jak jednají zastupitelé, podívejte se jak budou hlasovat o odvolání starosty Hejduka a jak své hlasování budou obhajovat. Udělejte si chvilku čas a přijďte ve čtvrtek 1. září v 17 hodin do sálu SUPŠ (šperkárny). Seznamtes e komunální politikou i jejími aktéry a hlavně s tím jak se starosta Turnova chová. Můžete se přihlásit i do rozpravy a seznámit ostatní se svým názorem na řízení města a regulační plán. V souladu s pozvánkou končíme tuto výzvu slovy: PŘIJĎTE a JEDNEJTE !!!


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena