MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Zakladatel strany ZDRAVÉHO ROZUMU bude hostem idnes.cz

Ivan Turnovec

3. května si nalistujte na www.idnes.cz Hlavní stránka > Zprávy > Osobnost na síti, a můžete se online ptát na cíle a předvolební program strany ZDRAVÉHO ROZUMU. Domnívám se, že šance získat poslanecká místa v parlamentu, kandidáti v jednotlivých krajích určitě mají. Pokud by prosadili volební program bylo by to ve prospěch naší země.

"Budoucnost Strany zdravého rozumu je i budoucností každého z vás, komu už to všechno tady u nás leze na nervy," jsou slova Petra Hanniga.

S hlavními body z volebního programu SZR se naši čtenáři již mohli seznámit. Víc se dovědí 3. května. Připomenout Turnovákům bych chtěl jen tolik, že Hannig studoval v Turnově umělecké kovářství na zdejší Střední uměleckoprůmyslové škole.

V budoucnosti Petr Hannig nechce zastávat žádné ústavní funkce, chce být, podle vlastních slov, pouze objevitelem nových schopných odborníků v oblasti vedení státu, tak jako byl objevitelem pěveckých či jiných hvězd (např. Lucie Bílá). Zatím se mu to daří. Hlavní volební lídr Petr Czasch, autor projektu na řešení nezaměstnanosti a korupce - www.vnitrostatnioffset.cz mezi ty schopné a poctivé určitě patří.

Ale zpět k zakladateli strany. Hannig je autorem i legendárního hitu Lucie Bílé Neposlušné tenisky. V minulém režimu nebyl členem KSČ ani není v žádných seznamech spolupracovníků StB. Mimo jiné se věnuje zpívání šansonů, zatím vydal tři autorská alba.


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena