MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Lídr liberecké kandidátky SZR

redakce

O svém životě říká: Narodil jsem se 31.10.1977 v Liberci. Dětství a mládí jsem prožil v úplné a harmonické rodině a děkuji svým rodičům za umírněnou a demokratickou výchovu. Po studijích na střední průmyslové škole stavební škole jsem se rozhodl již dále nepokračovat v systému státního vzdělávání a doplňuji si potřebné vzdělání formou kurzů a stáží. Mé první zaměstnání mířilo zcela mimo obor, nastoupil jsem do oboru I.T. – velkoobchod a speciální projekty, kde jsem vydržel pět let. Další angažmá, vedoucí obchodních zástupců pojišťovny(pět let) a nyní manager společnosti zabývající se problematikou řízení dle ISO, OHSAS a podnikovým poradenstvím. Nadále zůstávám jako externista pojišťovny.

Počítám se mezi upřímné obdivovatele krásné architektury našich pohraničních měst, zejména můj rodný Liberec mi přirostl mimořádně k srdci. Celý Liberecký kraj, jeho krásné hory, čisté přehrady a drsné klima to je báječné místo pro život.

V politice jsem “angažovaný nestraník“ a účastnil jsem se již dvou volebních kampaní. Naposledy do krajských voleb jako příznivec SZR. Určitá volnost v zaměstnání mi umožňuje aktivně sledovat aktuální politické dění na komunální úrovni, účastním se každého zasedání zastupitelstva města. Tyto znalosti souvislostí mi umožňují aktivně pomáhat při vydávání opozičních novin Liberecký zastupitel www.liberecky.zastupitel.info. Myslím, že pokud občané rezignují na kontrolu politiků, sami jim otevírají dveře k pochybnému jednání. Nejhorší ze všeho je pasivita a následné kritizování stavu věcí veřejných. Dále jsem členem a prezidentem Českého svazu mužů www.svazmuzu.cz Snažíme se bránit často nerozumnému vlivu radikálních feministek, kdy pod pláštíkem rovného přístupu ke všemu možnému vzniká principiální nerovnost a intolerance. O státních prostředcích, které profesionální feministky „cucají“ ze státního a evropského rozpočtu ani nemluvě.

Mezi mé koníčky patří četba, historie-architektura a mytologie. Ze sportu je to v létě cykloturistika a plavání v přírodě a v zimě saunování. Rád fotím v přírodě a píši básničky. Víc najdete na www.stranazdravehorozumu.cz


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena