MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Trochu opožděná reakce

Ivan Turnovec

Co nám tedy pan Pavlar napsal:

"od dobrých duší jsem obdržel článek p.Václava Jenšovského, nevím ze kterého je data, neoficiálních to stránek města Turnova. Rodák, jako já, by se za článek města Turnova styděl, p.Ješovskému není nic dobré.

Nejsem funkcionář ODS, ani fanda, jak mě nazval. Řídím se zdravým rozumem a to dokonce svým. Jeho strana SOS, p.Jenšovského, je určitě ta dobrá, když od ní utíká i Pávek k Zeleným. Nevím jakou barvu má strana SOS.

Na jeho hulvátské názory ani články ve Vašem plátku nejsem zvědavý. Na rozdíl od něho, mě MF DNES článek otiskne, bez členství nebo spolupráce s KSČ či KSČM, STB, KGB a jiných, které vzývá. Pro mě je p. Jenšovský dement. Až udělá pro stát a region to co já, může mi vypucovat boty. Hádám že se toho nedočkám. Tlachálků je více jak dost."

Eduard Pavlar, občan České Lípy a rodák z Turnova, 62 let.

Panu Pavlarovi jsme za ohlas poděkovali a požádali jej ať nyní, v době předvolební napíše reakci, kterou rádi zveřejníme. V e-mailu který mu byl poslán, se mimo jiné píše: "clanek jsem nasel, je z listopadu 2004, a je bezesporu i s uvedením docela kontroversní, v porovnání se současnou politickou kulturou v rámci předvolebního boje ale zas ne tolik. ... - je zverejnen pod nazvem A ZNOVU VLADNE ... Nikdy neni pozde na reakci a navíc. Vase reakce by byla dnes v dobe predvolebnich putek i docela uzitecna.

Nevim co jste udelal pro stat a region Vy, nicmene vase v rozcileni napsana slova na konci reakce také nejsou tim nejlepsím argumentem. Jensovsky vydava vlastivedny sbornik Od Jesteda k Troskam - je zakladatelem obcanského sdruzeni Pamet a podilel se v pocatcich i na vzniku Obcanskeho fora. Bojoval proti nesmyslným projektům pokud delal zastupitele mesta za VPM."


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena