MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

O voličských preferencích

Ivan Turnovec

Na soutěž "Vyberte si svého premiéra" upozorňuji proto, že předtavitel strany ZDRAVÉHO ROZUMU Petr Hannig bude zítra, v neděli 28. 5. bojovat o finále v této hře mapující voličské preference možná mnohem lépe než ty oficiální agenturní výzkumy. http://aktualne.centrum.cz/forum.phtml. Zájem o stranu ZDRAVÉHO ROZUMU je potěšitelný.

I v ostatních třech čtvrtfinálových zápasech nastoupili do hry parlamentní lídři. Jenže proti papírově slabším nováčkům neuhráli ani jeden set.

* Jaroslav Rovný (ČSNS) vyřadil Mirka Topolánka
* Pavel Němec prohrál s Petrem Hannigem (Strana zdravého rozumu)
* Ministr financí Bohuslav Sobotka nestačil na lídra Moravanů Pavla Dohnala

Zatím zůstal v boji o finale na fiktivní premiérský post jediný parlamentní politik, předseda lidovců Miroslav Kalousek, jak dopadne v souboji s Jaroslavem Rovným budeme vědět v sobotu 27. 5. večer.

Druhá bitva o postup do finále začíná v neděli v 6.00 hodin a bude se v ní rozhodovat mezi Petrem Hannigem a Pavlem Dohnalem.

Po sobotním poledni a prvním kole je stav pro SZR O:1, zatím vyhrává Pavel Dohnal, druhé kole skončí v 16 hod, a případné třetí večer. O stavu budeme informovat.

Finále voličského Wimbledonu je naplánováno na pondělí 29. května a nejpozději v deset hodin večer bude po skončení případného třetího setu známý nový premiér. Duel budeme sledovat a jeho výsledek doplníme k této informaci.

Skončil druhý set a stav je zatím nerozhodný 1:1, probíhá konečný třetí set hlasovacího souboje a až večer skončí, doufáme že bude ve prospěch strany ZDRAVÉHO ROZUMU, dáme vědět a budeme se těšit na pondělní finále.

Tak nedělní partie končí, do finále se nedostává zástupce strany ZDRAVÉHO ROZUMU, je to škoda. O virtuální premiérské místo se utkají Pavel Doknal s panem Kalouskem z KDU-ČSL. I když jde jen o hru, věříme, že výsledek je důkazem toho, že je šance, aby se v parlamentu objevili i jiní než jen médii protežovaní představitelé pěti stran (čtyř parlamentních a zelených k tomu). Jděte k volbám a volte č.1, volte stranu ZDRAVÉHO ROZUMU.


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena