MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Jak odpovídá VPM

Ivan Turnovec

1. Na kandidátce VPM nebyl nikdo, kdo by byl přímo závislý na městském rozpočtu. Po celou dobu své existence je VPM přesvědčena a nesouhlasí s tím aby v zastupitelstvu zasedali lidé, jenž jsou finančně závislí na Radnici. Nejsme ve střetu zájmů. Jsme připraveni se řídit nejlepším vědomím a svědomím a zákony této země. A umíme to doložit. Tedy včetně samozřejmého majetkového přiznání.

2. Volba starosty, jak doufáme, bude poprvé v historii otevřená. Budeme hledat čestného kandidáta, který bude splňovat vysoké morální požadavky VPM (například našeho lídra pana Břetislava Jansu), a to i na posty místostarostů a Rady města. Za nepřijatelnou však považuje stávající místostarostku města PhDr. Hanu Maierovou za její aktivní komunistickou minulost a její neodborný přístup ke stavbě Střelnice, jenž hluboce a neprůhledně zadlužuje Město.

3. V případě úspěchu ve volbách jsme připraveni převzít zodpovědnost za řízení Města s podobně smýšlejícími subjekty. Tedy těmi, kteří budou ochotni zodpovědně řídit a smysluplně rozvíjet město, případně zrevidovat jeho hospodaření v minulosti.


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena