MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Ad: Turnovský teror (vyjádření anonymů)

Turnovský redaktor a zároveň zastupitel města Otakar Grund vyslovil před časem v Hlasech a ohlasech jisté pochybnosti nad vyjádřením pana starosty o "politickém teroru v Turnově". Na Grundův příspěvek reagovali i někteří (musíme předpokládat, že existuje několik okruhů lidí, kteří se na napadání pana Žáka podílely) anonymové anonymním dopisem. Dopis je v rozporu s naší původní představou o anonymech, jak se o nich zmiňujeme v "Turnovském teroru". Pokládáme jej za zajímavý a se souhlasem jeho původního adresáta, redaktora Grunda jej přetiskujeme:

Vážený pane,
Četli jsme Váš článek uveřejněný v posledních HOT a naprosto ve všem s Vámi souhlasíme. Zároveň prohlašujeme, že nemáme nic společného s ničením majetku ani nepíšeme výhružné dopisy pracovníkům MÚ. Náš názor na tyto "útoky" vystihuje text na přiloženém plakátu. Naším cílem není paralyzovat chod radnice, ale zesměšnit pana Žáka jako soukromou osobu. Proto rozšiřujeme a budeme rozšiřovat tyto plakáty s aktualizovaným textem.

Je nám známo, že naše počínání není tak zcela v souladu se zákonem. Souhlas zastupitelstva s uvolněním částky 100 000 Kč byl však rovněž nezákonný. Tam, kde selhávají všechny legitimní postupy (opodstatněné žaloby, petice a trestní oznámení), je bohužel nutno použít těchto prostředků.


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena