MaT's World   |   Gemologie   |   NDT   |   Archiv IT
Turnov - Neoficiální a nezávislé stránky města Turnova (logo, 16,5 kB)

Mail reagující na starostovo napadání novinářů v HOT

Anonym

Toto anonymní psaní došlo mi mailovou poštou 23. IX. 01 . Jedná se o reakci na starostův text v HOT a mojí odpověď zveřejněnou jen na stránkách turnov.zde.cz, domnívám se, že není na škodu seznámit s tímto anonymem veřejnost:

Pane Turnovce, ctu Vase clanky na Novinkach a nahodou jsem si poslechl v rozhlase Kolotoc s vasim komentovanim turistickeho ruchu. Jak si muzete nechat libit (a to se tyka i pana redaktora Grunda, ktery byl vlastne napaden jeste vice) urazeni od nekoho takoveho jako je starosta Hejduk, clovek který mestu pro svuj osobní prospech a prestiz skodi uz radu let. Jeho demagogicke lzi v HOT presahuji vsechny meze.

Precetl jsem si na turnov.zde.cz vasi Amaterskou odpoved starostovi. To co pisete je sice hezke, ale je to podle mne hrozne malo. To Vam skutecne nevadi, ze Vas takovy nevychovany zmetek urazi. Ja bych mu dal alespon par facek.

Vsem svým pratelum a znamym Vasi Amaterskou odpoved, ale i dalsi texty z turnova.zde dam precist. Za lumparnu pokladam i to, ze Vase texty o radnicnich kejklich, třeba zrovna s mimoradnymi odmenami, nejsou tisteny v HOT, PL a nejsou zverejneny v turnovske televizi (ostatne mozna ze by to bylo zajimave tema i pro CT, NOVU, nebo Primu - neuvazujete o tom?). Hejdukovo znevazovani jim jmenovanych pravdivych TV poradu by se jim melo při te prilezitosti pripomenout.

Pisu Vam bez podpisu, protoze nemam zajem o to, abych se radnicnima pohunkama nechal urazet. Nejsem tak odvazny jako Vy a Vase rodina. Nicmene Vam drzim palce a muzete pocitat s tim, ze při volbach budu volit Vas a ne ty darebaky v cele s Hejdukem. Ostatne vim, ze podobne jako ja smysli i rada dalsich turnovaku. Muj mail muzete zverejnit, jen na zaver prosim, nez to udelate, tak jej ve svém pocitaci vymazte, adresa je stejne vymyslena, ale nechci aby někdo zjistoval odkud jsem jej posilal.

S pratelskym pozdravem jeden z mnoha turnovaku, kterym Hejduk vadi stejne, nebo treba i vic nez Vam.

Tolik anonym, který je zajímavou reakcí na starostovo ostouzení novinářů. Je smutné, že se lidé v Turnově bojí. Požadavek vymazat psaní z počítače jsem splnil. Pokud se autor rozhodne a nebude se bát (to by měl zvážit, protože i osobní odvaha je nutným předpokladem pro správné fungování demokratické občanské společnosti), budeme se těšit na jeho další psaní a rádi jeho texty o dění ve městě zveřejníme.

Ivan Turnovec


(c) 2000-2006 MaT, Všechna práva vyhrazena